Fear Factor - Fear Factor Extreme Oyunu Oyna


Fear Factor

Fear Factor


Eklenme Tarihi: 07.11.2012

Oynanma Sayısı: 1696

Toplam Puan: 3./10
 • Oyun Açıklaması: Fear Factor Extreme akılalmaz oyunlarıyla, tehlikeli sahneleri gözlerinizin önüne getiriyor. Bir süre önce ülkemizde programlanan Fear Factor Extreme adrenalin programına katılmayı düşünür müydünüz? Heyecan dolu anlarıyla Fear Factor Extreme oyunu şimdi oyunoynatici.com sitemizde.
  Adrenalin programı olan Fear Factor Extreme yakında FOX kanalında başlayacak. Çeşitli bilindik heyacanlı oyunlar oynanacak. Fear Factor Extreme oyunları; Su altındaki bir kafesten kaçma, yılanlar ile doldurulmuş variller içinde soğukkanlılığı korumak, iri ve pis farelerle sıcak temas kurmak, sineklere yemek olan çilekleri paylaşmak, en heyacanlı olanı ise 30 metre yüksekte asılı kalmış yarışmacıyı diğer yarışmacıların kurtarması.
  Fear Factor Extreme ile ilgili tüm oyunlar; oyunoynatici.com adresinde. Birbirinden çılgın olan korkusuz partnerlin yarışacağı Fear Factor Extreme; FOX kanalında Perşembe ve Cuma günleri yayınlanacak. 2012

  Fear Factor benzersiz ve en yeni sürümüyle oyun1.com.tr sitesinde bulunmaktadır. Macera arasından seçtiğiniz Fear Factor oyunu ile çok eğleneceğinizi ümit ediyoruz. En yeni oyunları ve Fear Factor oyununu sitemizde oynamak için bizi google aramalarında oyun1.com.tr oyun sitesi adıyla aratabilirsiniz. Oyun sitemizde yayınlanan bütün oyunlar bedava oynanır. Oyun sitemizi yine ziyaret etmeniz dileklerimizle.

  Etiketler: fear factor fear factor extreme adrenalin heyecan program


 • Fear Factor oyunu oyna

  facebook